Reklam
Reklam

Makedonya Göçmenleri Derneğinde Özduman güven tazeledi

2.genel kurulda mevcut başkan Ercan Özduman yeniden başkanlığa seçildi.

Reklam
Reklam
Makedonya Göçmenleri Derneğinde Özduman güven tazeledi
04 Kasım 2019 - 14:51 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 22:34

Makedonya Göçmenleri Derneğinde Özduman güven tazeledi

TURGUTLU İlçesinde 2012 yılından bu yana yaptığı başarılı faaliyetlerle adından söz ettiren Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Cumartesi günü gerçekleştirilen 2.genel kurulunda mevcut başkan Ercan Özduman yeniden başkanlığa seçildi.

Dernek lokalindeki kongrenin divan başkanlığını Makedonya Göçmenleri Derneği Genel Başkanı İlhami Yıldız yaptı. Derneğin faaliyet ve hesap raporlarının aklanmasının ardından yeni yönetim kurulunun seçimi yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Ercan Özduman yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu şöyle oluştu: ‘Recep İşleyen (başkan yardımcısı), Yusuf Eşman (başkan yardımcısı), Bahriye Ceceler (kadın kolları başkanı), Neslihan Balıkdere, Birsen Yediler, Sevcan Mavi (sekreter), Mustafa Güleç (sayman), Tülay Atagün (üye kayıt sorumlusu), İkrar Gün (Veznedar), Gökhan Özduman (medya sorumlusu)  Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1392 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum