Reklam
Reklam
Reklam

Kitap okuma saati

Reklam
Kitap okuma saati
12 Kasım 2015 - 14:08

Sarıgöl'de kitap okuma saati

MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi'nde Okuyan Şehir Manisa Projesi kapsamında Sarıgöl Şehit Esin Akay Ortaokulu öğrencileri, Hükümet Konağı'nın bahçesinde kitap okudu. 

 Sarıgöl Şehit Esin Akay Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen kitap okuma etkinliğine Sarıgöl Kaymakamı Selami Işık, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıç, Okul Müdürü Adem Çelik, Türkçe Öğretmeni Damla Özüdoğru Korkut ve öğrenciler katıldı. Çevre sakinleri kitap okuma etkinliğini ilgiyle izledi. Etkinliğin 1 saat devam ettiğini belirten Sarıgöl Kaymakamı Selami Işık, hem öğrenciler hem de vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için farkındalık yarattıklarını söyledi. Işık, herkesin günde 1 saatini kitap okumaya ayırması gerektiğini vurguladı.dha

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4333 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum