Reklam

Kaymakam Yılmaz, Turgutlu Kızılay'ın birimlerini inceledi

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, ilçede faaliyet gösteren Kızılay Derneği Turgutlu Şubesini ziyaret etti.

Reklam
Kaymakam Yılmaz, Turgutlu Kızılay'ın birimlerini inceledi
04 Aralık 2019 - 14:02

Kaymakam Yılmaz, Turgutlu Kızılay’ın birimlerini inceledi

TURGUTLU Kaymakamı Ali Yılmaz, ilçede faaliyet gösteren Kızılay Derneği Turgutlu Şubesini ziyaret etti.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen ziyarette Kaymakam Ali Yılmaz’ı, Şube Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile önceki dönem Kızılay Derneği Turgutlu Şube Başkanı ve Turgutlu Yörükleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mestan Avşar karşıladı.

Dernek şube binasında yer alan hizmet birimlerinde incelemelerde bulunarak binanın fiziki durumu, ilçe genelinde yürüttükleri çalışmalar ile yapılan yardımlar hakkında başkan Mehmet Öztürk’ten bilgiler alan Kaymakam Ali Yılmaz, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Ziyaretlerinde, Türk Kızılay’ının Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinde ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzattığını ifade eden Kaymakam Ali Yılmaz, Kızılay’ın ihtiyaç duyulduğu her an halkımızın ve yardıma muhtaçların yanında olduğu söyledi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 910 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum