Kaymakam Yılmaz'dan İstasyonaltı Mahallesi ziyareti

Reklam
Kaymakam Yılmaz'dan İstasyonaltı Mahallesi ziyareti
05 Kasım 2019 - 01:12

Kaymakam Yılmaz’dan İstasyonaltı Mahallesi ziyareti

TURGUTLU Kaymakamı Ali Yılmaz ve beraberinde İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, İstasyonaltı Mahallesini ziyaret etti.
Ziyarette, ilk olarak İstasyonaltı Mahalle Muhtarı Orhan Kaya, mahallenin sorunları hakkında Kaymakam Ali Yılmaz’a ve beraberindeki protokole bilgi verdi. Ardından Mahalle kahvehanesini de ziyaret eden Kaymakam Ali Yılmaz, burada halkla sohbet ederek sorunları dinledi. Kaymakam Ali Yılmaz, İstasyonaltı Mahalle Muhtarı Orhan Kaya’ya ve mahalle sakinlerine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.  

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1053 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum