Reklam
Reklam

Kaymakam Yılmaz, Çıkrıkçı ve Urganlı'da vatandaşlarla buluştu

Reklam
Reklam
Kaymakam Yılmaz, Çıkrıkçı ve Urganlı'da vatandaşlarla buluştu
23 Kasım 2019 - 16:37

Kaymakam Yılmaz, Çıkrıkçı ve Urganlı’da vatandaşlarla buluştu

TURGUTLU Kaymakamı Ali Yılmaz, ilçenin Çıkrıkçı ve Urganlı kırsal mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu. Kaymakam Yılmaz, Urganlı Jandarma Karakol Komutanlığında ve bölgede yürütülen diğer kamu hizmetleri konusunda incelemelerde bulundu. 
Kaymakam Yılmaz Çıkrıkçı’da
    Kaymakam Ali Yılmaz, beraberinde İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu ile İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Eksür, Çıkrıkçı Mahallesini ziyaret etti. Ziyarette, ilk olarak Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz, mahallenin sorunları hakkında Kaymakam Ali Yılmaz’a ve beraberindeki protokole bilgi verdi. Mahalle kahvehanesini de ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, burada halkla sohbet ederek sorunları dinledi.
Daha sonra Kaymakam Yılmaz, Çıkrıkçı’da bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına tahsisli suni çim saha yapım alanında incelemelerde bulunarak, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Eksür ve Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz’dan bilgi aldı. Kaymakam Yılmaz, Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz ve mahalle sakinlerine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Kaymakam Yılmaz Urganlı’da
Kaymakam Ali Yılmaz, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halim Karaer, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Urganlı Mahallesine ziyarette bulundular.
Ziyarette, ilk olarak Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş, mahallenin sorunları hakkında Kaymakam Ali Yılmaz’a ve beraberindeki protokole bilgi verdi. Urganlı Mahalle Muhtarlığı önünde halkla bir araya gelen Kaymakam Ali Yılmaz ve protokol, burada halkla sohbet ederek sorunları dinledi.
Kaymakam Ali Yılmaz, Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş ve mahalle sakinlerine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1874 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum