Kaymakam Turan’ı ağırlayan Şenol: ‘Sizi bir baba, bir ağabey...
Reklam

Kaymakam Turan’ı ağırlayan Şenol: ‘Sizi bir baba, bir ağabey gibi gördük’

Kendisini mülki amir olarak görmediklerini söyleyen Başkan Şenol, “Her geldiğimde, her aradığımda cevap verdiniz. Çiftçilerimizin her sorununu çözdünüz. Yerine getirdiniz. Allah bin kere razı olsun. Turgutlu’muz adına, çiftçilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. 

Reklam
Reklam
19 Ağustos 2019 - 17:48

Kaymakam Turan’ı ağırlayan Şenol: ‘Sizi bir baba, bir ağabey gibi gördük’

İSTANBUL Başakşehir İlçesi Kaymakamlığına tayini çıkan Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Ziraat Odası Başkanı Abdullah Şenol’u ziyaret ederek vedalaştı. Kendisini mülki amir olarak görmediklerini söyleyen Başkan Şenol, “Her geldiğimde, her aradığımda cevap verdiniz. Çiftçilerimizin her sorununu çözdünüz. Yerine getirdiniz. Allah bin kere razı olsun. Turgutlu’muz adına, çiftçilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. 
TURAN: TURGUTLU’YA ÇOK HİZMETLER VERDİNİZ
Veda turuna devam eden Kaymakam Turan, Başkan Abdullah Şenol’u ziyaretinde, “Güzel hizmetleri olan güzel teşkilatlarımızdan bir tanesi. Tabi sizi hem şahıs olarak seviyoruz sayıyoruz, hem de tüm çiftçilerimizi temsil eden bir kıymetli insan olarak da. Allahaısmarladık demeye geldim. Hakkını helal et, çünkü seninle hem beraber bir hukukumuz oldu, hem kamudan kaynaklanan işlerimiz oldu. Güzel işlerimiz oldu. Çiftçilerimize beraber fakirhane hizmetlerimiz oldu. Bir de şahsi olarak da güzel diyaloglarımız oldu. Sizin ailenizin hemşerilerinizin ve bu camiaya mensup olan kardeşlerimizin bizim üzerimizde hakkı var. Hakkınızı helal edin. Biz de hakkımızı helal ediyoruz. Sizden güzel bir duruş gördüm. Yakışıklı, güzel bir insansınız, sizi unutmayacağım. Çiftçilerimize sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum. Allah işlerini bereketli eylesin. Onların Kasaba’ya, Türkiye’ye katkıları çok kıymetli. Yurtdışına kadar ürünlerimiz gidiyor. Kasaba çok bereketli bir yer. Siz de Ziraat odası olarak önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak Turgutlu’ya çok güzel hizmetler verdiniz. Bizden sonra da çalışacağınız kıymetli kardeşimle de daha güzel hizmetler vereceğinizi biliyorum. Eşim oğlum ve şahsım adına ve bütün çalıştığım arkadaşlar adına helallik istiyorum. Allah razı olsun. Müsbet duygularla, güçlü duygularla ayrılıyorum.” dedi. 
ŞENOL: ÖNCEKİ KAYMAKAM BEYLERLE ARAMIZ İYİYDİ AMA SİZİNKİ ÖZELDİ
 ‘Siz geldiniz, kaymakamımız olarak sizi görür görmez elektrik aldım’ diyen Ziraat Odası Başkanı Abdulla Şenol ise yaptığı konuşmasında, “Biz sizi bir mülki amiri değil, bir baba gibi, ağabey gibi, bir kardeş gibi gördük. İlk defa sizinle böyle bir diyaloğumuz oldu. Tabi önceki kaymakam beylerle aramız iyiydi ama sizinki özeldi. Her geldiğimde her aradığımda cevap verdiniz. Çiftçilerin odamızın her sorununu çözdünüz. Yerine getirdiniz. Allah bin kere razı olsun. Turgutlu’muz adına, Çiftçilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah bizlerde sizleri hiçbir zaman unutmayacağız. Başakşehir olur yarın başka bir yerde Vali olursunuz telefon numaranız hep bizde kayıtlı duracak. Buradan bir istediğiniz talebiniz olduğu zaman her zaman emrinizde olacağız.” diye konuştu. AYŞE KALAY

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 1115 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Kurudereli, şehadetinin 17.seneyi devriyesinde yâd edildi
Şehit Kurudereli, şehadetinin 17.seneyi devriyesinde yâd edildi
Türkiye şehitlerine ağlıyor! 33 askerimizin kimlikleri belli olmaya başladı
Türkiye şehitlerine ağlıyor! 33 askerimizin kimlikleri belli...