Reklam
Reklam
Reklam

Kaymakam Turan, eşinin ve çalışan kadınların, gününü kutladı

Reklam
Kaymakam Turan, eşinin ve çalışan kadınların, gününü kutladı
08 Mart 2019 - 16:05

Kaymakam Turan, eşinin ve çalışan kadınların, gününü kutladı

TURGUTLU İlçe Kaymakamı Uğur Turan eşi Nihal Turan ile birlikte resmi dairelerde çalışan kadın personellere karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Kaymakam Uğur Turan, makamında ilk karanfili eşi Nihal Turan’a vererek gününü kutladı. Turan daha sonra eşiyle birlikte Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Turgutlu Halk Eğitim Merkezi, Turgutlu Nüfus Müdürlüğü, Turgutlu Vergi Dairesi ve Turgutlu İlçe Sağlık Merkezinde görevli kadın personellere karanfil dağıtarak mutlu etti.

                  Kadınların yılda sadece bir gün değil, yaşamın her anında hatırlanması gerektiğini ifade eden Kaymakam Turan: “8 Mart Dünya Kadınlar Gününün tüm dünyada ve ülkemizde kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam, özlem ve isteklerini dile getirdikleri birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmasını temenni eder, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.” dedi. Tuncel YILMAZ 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2758 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum