Reklam
Reklam
Reklam

Kahvehane alışkanlığından hobisi sayesinde kurtuldu

Reklam
Kahvehane alışkanlığından hobisi sayesinde kurtuldu
23 Aralık 2015 - 15:41

Kahvehane alışkanlığından hobisi sayesinde kurtuldu

MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, 38 yaşındaki Haşim Acar, kahvehane alışkanlığından, hobi olarak edindiği atık gazete kağıtlarından süs eşyası yaparak kurtuldu.

 Sarıgöl Belediyesi'nde veznedar olan evli, iki çocuk babası Haşim Acar, iki ay önce internette sörf yaparken bir siteden atık gazete kağıtlarından çeşitli hediyelik eşyalar yapmayı öğrendi. Daha sonra atık gazete kağıdı, silikon ve makas kullanarak evde, şekerlik, abajur, ekmek sepeti, kapı süsü pek çok hediyelik eşyalar yapmaya başlayan Acar, bunu hobi haline dönüştürdü. Yaptığı hediyelik eşyaları yakınları, komşuları ve arkadaşlarına hediye ederek onları mutlu ettiğini belirten Acar, "Başlangıçta yapıp, yapamayacağımdan kararsızdım. Ama işin içine girince güzel eserler çıkmaya başladı. Her geçen gün atık gazete kağıtlarınan farklı ürünler yapmaya başladım. Benim için zevkli bin uğraş oldu. İki ayda bu sayede akşamları gittiğim kahvehane alışkanlığımdan da kurtuldum" dedi. dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3736 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum