Reklam
Reklam

'Kabristan girişlerindeki yığınlar hiç hoş olmamış'

Turgutlu İlçesi’nde, Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı eski ve yeni kabristanlıktaki çöpler ve uzun otlar vatandaşı üzüyor.

Reklam
'Kabristan girişlerindeki yığınlar hiç hoş olmamış'
21 Temmuz 2021 - 16:18 - Güncelleme: 21 Temmuz 2021 - 22:10
‘Kabristan girişlerindeki yığınlar hiç hoş olmamış’

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı eski ve yeni kabristanlıktaki çöpler ve uzun otlar vatandaşı üzüyor.
Bayram nedeniyle  yoğun ziyaretçi akımına uğrayan kabristanlıktaki  ot yığınları çirkin görüntü oluşturmuş durumda. Bazı mezarlar arasındaki biçilmeyen otlar nedeniyle kabir ziyaretleri aksıyor. 
“AMACIMIZ ELEŞTİRİ DEĞİL, BİR TALEPTİR”
Mehmet Katırcı isimli vatandaş ise: “Kabristan gerçekten çok büyük bir alan. Çok sayıda ziyaretçi akımı var. Ancak özellikle kabristan girişlerindeki yığınlar hiç hoş olmamış. Bu çöp yığınları ilk girişte olduğu için göze batıyor. Bazı çeşmelerdeki sular boşa akıyor. Buralara öncelik verseler mutlu olacağız. Büyükşehir adına mutlu olacağız. Amacımız eleştiri değil, bir taleptir.” diye konuştu. 

Doğan ÇİZMECİ
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1773 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muammer KARAGEYİK
    1 hafta önce
    Mezarlıklar Büyük Şehre geçtikten sonra bakımsız kaldı. Önceki dönemde şehitlik gibiydi. Her gidişimizde o günleri özlemle arıyoruz.