Reklam
Reklam

İtfaiyeden Turgutlu Huzurevinde Tatbikat

Reklam
Reklam
İtfaiyeden Turgutlu Huzurevinde Tatbikat
03 Aralık 2019 - 08:07

İtfaiyeden Turgutlu Huzurevinde Tatbikat         

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Turgutlu’da bulunan huzurevindeki personele temel yangın eğitimi verdi. Eğitimin ardından uygulamalı tatbikat gerçekleştirildi.

Yangın eğitimleriyle kamu kurum ve kuruluşlarına katkı sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, bilinçlendirmelerine aralıksız devam ediyor. Turgutlu huzurevinde görevli personel ve huzurevi sakinlerine Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı amir vekili Ferdi Kahyaoğlu tarafından olası yangın durumunda, yangın söndürme ve kurtarmaların nasıl yapılacağı, itfaiye ekipmanlarının nerelerde ve nasıl kullanılacağı ile yangın tüpünün nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgiler aktarıldı. Yapılan bilgilendirmede ayrıca yardım çağrısında kullanılacak olan ilgili numaraların 112 altında toplandığının bilgisi verildi.  AYŞE KALAY

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1150 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum