Reklam
Reklam

İş yeri kapanan esnaftan siyasilere sitem

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde uzun yıllardır kahvehane esnaflığı yapan Süleyman Er, Turgutlulu siyasilere sitem etti. Süleyman Er sosyal medya hesabından yayınladığı videoda koronavirüs tedbirleri kapsamında iş yerlerinin ikinci defa kapanmasından sonra Turgutlulu siyasetçilerin kendileriyle ilgilenmediklerini belirterek sitemde bulundu.

Reklam
İş yeri kapanan esnaftan siyasilere sitem
27 Kasım 2020 - 20:36 - Güncelleme: 28 Kasım 2020 - 18:18

İş yeri kapanan esnaftan siyasilere sitem: 
"Eve ekmek götüremiyoruz! Siz neredesiniz?"


MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde uzun yıllardır kahvehane esnaflığı yapan Süleyman Er, Turgutlulu siyasilere sitem etti. Süleyman Er sosyal medya hesabından yayınladığı videoda koronavirüs tedbirleri kapsamında iş yerlerinin ikinci defa kapanmasından sonra Turgutlulu siyasetçilerin kendileriyle ilgilenmediklerini belirterek sitemde bulundu.

Süleyman Er yayınladığı videoda: “ Kovid-19’dan dolayı kahvehanelerimiz kapandı, kiramızı, vergimizi, elektriğimizi ödeyemiyoruz. Başımızdaki başkandan başka kimsemiz yok. Buradan siyasilere sesleniyorum. AK Parti Turgutlu İlçe Başkanına sesleniyorum siz neredesiniz? MHP ilçe Başkanına sesleniyorum. Bu esnafın hali ne olacak? Aynı şekilde CHP İlçe Başkanına sesleniyorum, siz neredesiniz? CHP Milletvekillerine, AK Parti Milletvekillerine, MHP Milletvekillerine sesleniyorum. Bu esnafın hali ne olacak? Esnaf eve ekmek götüremez oldu. Lütfen buna bir çözüm bulun. Sayın AK Parti ilçe başkanı hiçbir esnafı ziyaret etmiyorsunuz. İktidar partisisiniz, aynı şekilde MHP İlçe başkanına da soruyorum, neden bizleri ziyaret etmiyorsunuz? Bizim sıkıntılarımızla neden ilgilenmiyorsunuz?” diyerek Turgutlulu siyasetçilere sitemde bulundu.

Haber Merkezi


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 6577 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum