Reklam
Reklam

İki çocuğun deniz macerası ailelerini endişelendirdi

Reklam
Reklam
17 Kasım 2015 - 18:11 - Güncelleme: 19 Kasım 2015 - 02:10

İki çocuğun deniz macerası ailelerini endişelendirdi

 MANİSA'nın Saruhanlı İlçesi'nde okula gitmek üzere dün sabah evden ayrılan ancak bir daha haber alınamayan ikisi de 11 yaşındaki Tolgahan Çiftçi ve Ali Oktay'ın aileleri, polise kayıp başvurusunda bulundu. Aileler, çocuklarının en son trene bindiklerini tespit etti. İzmir yönüne gelen yolcu treninin kondüktörüyle konuştuğunu belirten Ali'nin babası Mehmet Oktay, "Denize gideceklerini söylemişler. Alsancak Garı'nda indiklerini öğrendik. Arayışımız sürüyor" dedi.

Saruhanlı'da yaşayan, Neval Yaralı Milli Egemenlik Ortaokulu 5'inci sınıf öğrencileri olan ve farklı sınıflarda eğitim gören Tolgahan Çiftçi ve Ali Oktay, okula gittiklerini söyleyerek dün sabah evden ayrıldı. Ancak eve dönmeyen çocukların meraklanan babaları çiftçi Mehmet Oktay ile kepçe operatörü Gürcan Çiftçi, çocuklarını okulda da bulamayınca polise kayıp başvurusunda bulundu. Aileler bir yandan da çocuklarını aramaya başladı.

Mehmet Oktay çocukların izine ilk olarak Saruhanlı Tren Garı'nda rastladı. Güvenlik kamarasında çocukları gören Mehmet Oktay, yolcu treninin kondüktöründen öğrencilerin denize gitmek istediklerini söylediklerini öğrendi. Mehmet Oktay, yakınlarıyla birlikte İzmir yönüne giden trene binip çocukları aramaya başladı. Son olarak İzmir Alsancak Garı'nda çocukların trenden indiği öğrenildi. Ancak geçen zamana rağmen her iki çocuktan da haber çıkmadı.dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4893 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum