Reklam
Reklam
Reklam

İftar Yemeklerindeki Adresiniz Saray Park Gurme

Turgutlu’da yaklaşık 4 yıl önce faaliyete başlayan Saray Park Gurme Restoran her yıl Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yıl da siz değerli Turgutluluları İftar Yemeklerine ağırlamaya devam ediyor.

Reklam
İftar Yemeklerindeki Adresiniz Saray Park Gurme
10 Mayıs 2019 - 16:02 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 17:56

İftar Yemeklerindeki Adresiniz Saray Park Gurme

Turgutlu’da yaklaşık 4 yıl önce faaliyete başlayan Saray Park Gurme Restoran her yıl Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yıl da siz değerli Turgutluluları İftar Yemeklerine ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden farklı menü ve çocuk menüsü seçeneklerini tercih edebileceğiniz Saray Park Gurme Restoran toplu iftar yemeklerinde siz Turgutluluların hizmetinde.

11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı’nda iftar yemeklerinin değişmez adresi olan Saray Park Gurme Restoran bu Ramazan Ayı’nda siz Turgutluluları iftar yemeklerinde ağırlamaya devam ediyor. 4 yıldır olduğu gibi bu yılda iftar yemeklerinin değişmez adreslerinden biri olan Saray Park Gurme Restoran sizlere birbirinden farklı gurme iftar menüleriyle, 8 saat fırında hazırlanan lezzetli yemekleriyle, damak zevkinize uygun seçenekleriyle iftarınızı yeşillikle iç içe açma imkânı sunuyor.  

Toplu iftar yemekleriyle de hizmet veren Saray Park Gurme ’de ayrıca sahurda kahvaltı seçeneğini de tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Saray Park Gurme Ankara Asfaltı üzeri BP benzin istasyonu yanında. Rezervasyon için telefon numarası 0236 313 98 52.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2806 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum