Reklam
Reklam

Hatalı park sorunları had safhada - VİDEO

Reklam
Reklam
28 Şubat 2020 - 11:24 - Güncelleme: 01 Mart 2020 - 00:25

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde hatalı park sorunları hat safhada.

Yetersiz otopark alanlarından dolayı sürücüler de zor durumda. Otopark bulamayan  bazı sürücülerin bazıları, engelli araç yerlerine park edince kaçınılmaz olarak cezai işleme tabii oluyor. Turan Mahallesi Akçakmak Yolu üzerinde Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğine ait otopark alanına uygunsuz park eden sürücülere, şikayet üzerine ceza işlem uygulandı.

Bazı sürücüler: "Zor durumda kalıyoruz. Belediye bizden otopark parası alıyor. Neden yeterli otopark alanları yapılmıyor? diye sorarken, bazı sürücüler de otopark alanlarına yani trafik kurullarına saygı gösterilmesini istediler. DOĞAN ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum