Reklam
Reklam

Hasan Efe ve Bora erkekliğe ilk adımlarını attılar

Reklam
Hasan Efe ve Bora erkekliğe ilk adımlarını attılar
05 Eylül 2016 - 10:51

TURGUTLU İlçesi manifaturacılarından Kasaplar Manifatura’nın sahibi Mustafa Kasap ve Dilek Kasap’ın oğulları Hasan Efe ve Bora Kasap kardeşler sünnet olarak, erkekliğe ilk adımlarını attılar.

                  Manisa Yol Kavşağı’ndaki bir düğün salonunda gerçekleştirilen sünnet düğününde saat 17.00’de yemekli Mevlid-i Şerif okutuldu. Kasap ailesini bu mutlu günlerinde akraba, dostları ve çok sayıda davetli yalnız bırakmadı. Hasan Efe ve Bora kardeşler için düzenlenen etkinlikte davetliler Kasap ailesinin mutluluklarına ortak oldu.

                  Sünnet cemiyetinde tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen Dilek ve Mustafa çifti oğullarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür ettiler. Düğünün yemekleri ve servisi Mehmet Demirören’in sahibi olduğu Sevenler Lokantası ekibi tarafından yapıldı. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 6933 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum