Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi

Reklam
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi
02 Mayıs 2017 - 10:40

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, öğrenciler, kursiyerler ve öğretmenler tarafından düzenlenen yıl sonu sergisi 2 Mayıs 2017 Salı günü saat 10:00 da yapılacak olan resmi açılış töreni ile Akhisar Belediyesi Sergi Salonunda açılıyor.

Çok sayıda kurum kuruluş ve katılımcının davetli olduğu, el işi, dikiş-nakıştan, fotoğraf çerçevelerine kadar birçok el işi ürünün sergileneceği ürünler 2 Mayıs Pazartesi günü misafirlerin beğenisine sunulacak.

 Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görev alan Usta Öğreticilerin kursiyerleri ile birlikte 2016-2017 yılı kurslarında hazırlamış olduğu el emeği göz nuru ürünler Akhisar Belediyesi Sergi Salonu'nda 2 Mayıs Salı gününden itibaren sergiye çıkarak, 13 Mayıs 2017 Cumartesi gününe kadar Akhisarlılar’ın ziyaret etmesi için sergilenecek.

11 gün sürecek olan Merkez El işi sergisi, 3 farklı gurupta bulunan sekizer usta öğretici ile toplamda 24 usta öğreticinin hazırladığı sergi ile dörder gün aralıklarla beğeniye çıkacak.

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “3 Mayıs 2017 Çarşamba gününden itibaren de Akhisar’ın çeşitli mahallelerinde açılmış olan el sanatları ve dikiş nakış kurslarının sergi açılışları yapılacak. Mahallelerde açılan kursların sergi açılışları 5 Mayıs 2017 Cuma gününe kadar sürecek.”

Yetkililer;“Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yıl sonu sergi açılışı için tüm vatandaşlarımızı Akhisar Belediyesi Sergi Salonu'nda 2 Mayıs 2017 Salı günü, saat 10:00 da yapılacak olan açılışımıza ve ürünlerimizi görmeye sergimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.” Şeklinde tüm vatandaşları yılsonu sergisini görmek için davet ettiler.HABER MEREKZİ

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5633 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum