Reklam
Reklam

Halk Eğitim Merkezi ile Meslek Yüksekokulu arasında iş birliği protokolü

Mesleki teknik ve genel kurslar açılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı. 

Reklam
Halk Eğitim Merkezi ile Meslek Yüksekokulu arasında iş birliği protokolü
07 Aralık 2019 - 13:49 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 11:45

Halk Eğitim Merkezi ile Meslek Yüksekokulu arasında iş birliği protokolü

MANİSA’nın Turgutlu İlçesinde açtığı kurslarla kursiyerlerini iş sahibi yaparak topluma başarılı insanlar yetiştirmeye devam eden Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu arasında mesleki teknik ve genel kurslar açılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Turgutlu Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen protokol imza törenine Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmet Ölmez, MCBÜ Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ersin Aslan, Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Altay Erbulak ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ölmez, her iki kurum yetkililerine teşekkür ederek protokolün hayırlı olmasını diledi. Yüksekokul öğrencilerine başta KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) ve DGS (Dikey Geçiş Sınavı) hazırlık kursları olmak üzere öğrencilerin talep edeceği mesleki teknik ve genel kurslar açılacak. 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Uslu, merkez olarak her konuda öğrencilere ve vatandaşlara destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi. 

Nurullah ÇANKAYA

 

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1883 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum