Reklam
Reklam

Halil Kale Fen Lisesi de 'Sınıfınız Dünya Olsun' dedi

Reklam
Halil Kale Fen Lisesi de 'Sınıfınız Dünya Olsun' dedi
05 Kasım 2020 - 14:03 - Güncelleme: 08 Kasım 2020 - 12:32

Halil Kale Fen Lisesi de 'Sınıfınız Dünya Olsun' dedi

TÜRKİYE'nin en başarılı fen liselerinden birisi olan Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi ile WCEP Turkey arasında uluslararası öğrenci değişim programları protokolü imzalandı.

Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Müdürü Hasan Tanrıkulu ve WCEP Turkey Ege Bölge Koordinatörü İrfan Urhan imza töreninde yapılan protokolle aynı zamanda ELTİS Sınavı Manisa İl Merkezi olmasını da kararlaştırdılar. Fen Lisesi Müdürü Tanrıkulu yaptığı açıklamada: "Manisa ilinin eğitimine olumlu katkıda bulunacak bu proje aynı zamanda Halil Kale Fen Lisesi' nin de kapılarını dünyaya açması adına okula önemli bir katkı sağlayacağı görüşündeyiz. Sınıfınız dünya olsun..." diye konuştu. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4573 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum