Avrupalı tedarikçiden TUTSO’ya ziyaret

Mr.Jezdimir Ljujić, Türk ürünlerinin kalite noktasında Avrupa ile aynı olduğunu fakat fiyat konusunda daha rekabetçi olduğunu ve Türk firmalarının hizmet ve servislerinin çok daha iyi olduğunu belirtti.


Avrupalı tedarikçiden TUTSO’ya ziyaret

Avrupalı tedarikçiden TUTSO’ya ziyaret

Sırbıstan’ın otomotiv ve ağır vasıta yedek parça sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalarından birinin sahibi Mr.Jezdimir Ljujić, Türk ürünlerinin kalite noktasında Avrupa ile aynı olduğunu fakat fiyat konusunda daha rekabetçi olduğunu ve Türk firmalarının hizmet ve servislerinin çok daha iyi olduğunu belirtti.

 

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası, Sırbıstan’ın otomotiv ve ağır vasıta yedek parça sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalarından birinin sahibi Mr.Jezdimir Ljujić misafir etti.

Ziyarette, oda üyelerinden iklimlendirme cihazları imalatında dünyanın 40’dan fazla ülkesine ihracat yapan Yıldırancanlar şirketi yöneticileri de yer aldı. Mr.Jezdimir Ljujić, daha önce Avrupa’nın diğer ülkelerinden tedarik ettikleri parçaları artık Türkiye’den almaya başladıklarını söyledi. Türk ürünlerinin kalite noktasında Avrupa ile aynı olduğunu fakat fiyat konusunda daha rekabetçi olduğunu ve Türk firmalarının hizmet ve servislerinin çok daha iyi olduğunu belirtti.

Ziyaretinden dolayı Ljujić’ e teşekkürlerini ileten TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, ülke ekonomimizin gelişmesi ve ilerlemesi noktasında ihracatın yerinin çok önemli olduğunu belirtti. Aydın, “Şehrimiz ve sanayimiz hakkında da kendileriyle bilgi paylaşımda bulunarak, geleceğe yönelik sürdürülebilir ticari faaliyetler hakkında görüştük” dedi.