PİLAVBOY Turgutlulular’ın hizmetine girdi

Harun Boy’un işletmeciliğini yaptığı Pilavboy, Cumhuriyet Mahallesi Yedi Eylül Yolu No:3’te gerçekleştirilen açılış töreniyle Turgutlu halkının hizmetine girdi.


PİLAVBOY Turgutlulular’ın hizmetine girdi

PİLAVBOY Turgutlulular’ın hizmetine girdi

TURGUTLU İlçesinde Harun Boy’un işletmeciliğini yaptığı Pilavboy, Cumhuriyet Mahallesi Yedi Eylül Yolu No:3’te gerçekleştirilen açılış töreniyle Turgutlu halkının hizmetine girdi.

Açılış törenine Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yedieylül Mahalle Mahalle Muhtarı Deniz Bezen, Boy ailesinin yakınları ve davetliler katıldı. İşletme sahibi Harun Boy gelen davetlilerle yakından ilgilendi. Açılış kurdelesini Belediye Başkanı Çetin Akın’ın kesmesinin ardından davetliler iş yerini gezerek iyi dileklerde bulundular.

Bu özel ve mutlu gününde kendini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür eden Harun Boy, güleryüz ve hizmet anlayışını benimsediklerini ve Turgutlu halkına layık bir işletme olacaklarını belirtti.

Enfes tavuklu pilavının yanında kokoreç, köfte, sucuk, Ayvalık tostu, patates kızartması gibi lezzetlerin de bulunduğu Pilavboy, tüm Turgutlu halkını lezzetlerini tattırmak için bekliyor.

Ayşe KALAY