Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinde 3.Dizman dönemi

2012 yılında kurulan Turgutlu Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin üçüncü olağan genel kurulu 3 Kasım günü dernek merkezinde gerçekleştirildi. 


Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinde 3.Dizman dönemi

Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinde 3.Dizman dönemi

TURGUTLU İlçesinde 2012 yılında kurulan Turgutlu Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin üçüncü olağan genel kurulu 3 Kasım günü dernek merkezinde gerçekleştirildi. 
Yapılan genel kurulda 2012 yılından beri aynı zamanda derneğin kurucu başkanı da olan Tamer Dizman, üyelerin tamamının oyuyla üçüncü defa dernek başkanlığına seçildi. Genel kurul sonunda üyelere hitap eden dernek başkanı Tamer Dizman üyelere kendisini bir dönem daha bu önemli göreve layık gördükleri için çok teşekkür ederek, “Kurulduğu ilk günden beri üyelerimiz ve hemşehrilerimizle birlikte sürdürdüğümüz güzel birlikteliği bundan sonra da devam ettirerek hem derneğimiz üyelerine, hemde Iğdırlı hemşehrilerimize her daim yanlarında olduğumuzu hissettirecek ve aynı ilk günkü azim ve gayretle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Başkan Dizman, konuşmasının devamında, “Kuruluş felsefemiz olan hemşehrilerine, üyelerine ve yaşadığı şehrin kültürel değerlerine icra ettiği faaliyetleriyle katkı vermeye devam ederek toplumun birlik ve beraberliğine destek olmak için derneğimiz başta Kaymakamımız olmak üzere şehrimizdeki kurum ve kuruluşlar ile birlikte yapılacak bütün proğram ve projelere katkı vermeye devam edecektir.” dedi.
Başkan Dizman, kendisine inanan ve destek olarak bir dönem daha Turgutlu Iğdırlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçen bütün üyelere şahsı ve yönetim kurulu arkadaşları adına teşekkür etti. 
Derneğin yönetim kurulu şu şekilde oluştu: ‘Tamer Dizman, Ali Gökdemir, Mikail Vurgun, Aziz Dizman, Tevekkül Karabulut, Metin Güler, Cemil Alban.’ Erkan ŞİMŞEK