Başkan Ergün'e Teşekkür; 'Bu Yola Artık Uçak İner'

Yenilenen yoldan memnuniyet duyan mahalle sakinleri, yenilenen yolu pasta keserek kutlarken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.


Başkan Ergün'e Teşekkür; 'Bu Yola Artık Uçak İner'

Başkan Ergün'e Teşekkür; 'Bu Yola Artık Uçak İner'

Muhtar Sungun: “Bu Yola Artık Uçak İner”

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kırkağaç ilçesine bağlı Demirtaş Mahallesi’ni 8 mahalleye bağlayan yolda başlatılan asfaltlama çalışması tamamlandı. Yenilenen yoldan memnuniyet duyan mahalle sakinleri, yenilenen yolu pasta keserek kutlarken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler. Yolun 11 kilometre uzunluğunda olduğunu ve yapılmadan önce ciddi sıkıntılar yaşadıklarını belirten Demirtaş Mahallesi Metin Sungun, “Bu yola artık uçak iner. Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.

Yolların güvenliği ve vatandaşların konforlu ulaşımı için çalışmalarını titizlikle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesine bağlı Demirtaş Mahallesi’ni 8 mahalleye bağlayan 11 kilometrelik yolun satih kaplama çalışmasını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Tahsin Arslan, Büyükşehir Meclis Üyeleri ve Muhtarlık İşleri'ne bağlı personel de, Kırkağaç ilçesi Demirtaş Mahallesi'ni ziyaret etti. Büyükşehir ekibi, mahalle girişinde mahalle sakinleri tarafından tatlılarla hazırlanmış sofrayla karşılandı. Yenilenen yolu kutlamak isteyen mahalleli de Manisa Büyükşehir Belediyesi ekibiyle birlikte yolun kutlama pastasını kesti. 

Başkan Ergün’e Teşekkür

Demirtaş Mahallesi sakinleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e bugüne kadar mahallelerine sağladığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti. Demirtaş Mahalle Muhtarı Metin Sungun, “Demirtaş Mahallemiz 8 tane bağlısından oluşmaktadır. Onun için bu yol bizim olmazsa olmazımızdı. Biz bu yolların hayaliyle yaşıyorduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün sağ olsun bu yolu yaptı. Biz çok mağdurduk. Kışın çok çamur oluyordu. Yazın çok toz oluyordu. Okul taşıtlarımız gidemiyordu bu yoldan. Başkanımız hemen ekiplerini yolladı ve yolumuzu yaptırdı. Bu yol Büyükşehir'in 11 kilometrelik büyük başarısıdır. Demirtaş Mahallesi adına, başta Büyükşehir Belediye Başkanım olmak üzere bütün ekiplerine çok teşekkür ederim. Bu yola artık uçak iner” ifadelerini kullandı.

NURULLAH ÇANKAYA