Sonbaharın her ayı bir başka güzel 

Ege’de yılın her mevsimin güzelliği bir başka güzel. Yaz mevsimi ile birlikte plajlara akın edenler olduğu gibi, Kış aylarında ise lapa lapa kar’ın beyaz örtüye büründürdüğü Uludağ,Palandöken,Erciyes,Spil ve Bozdağ gibi yerlere akın ediyor.


Sonbaharın her ayı bir başka güzel 

Sonbaharın her ayı bir başka güzel

EGE'de yılın her mevsimin güzelliği bir başka güzel. Yaz mevsimi ile birlikte plajlara akın edenler olduğu gibi, Kış aylarında ise lapa lapa karın beyaz örtüye büründürdüğü Uludağ, Palandöken, Erciyes,Spil ve Bozdağ gibi yerlere akın edenler var. 

İlk baharda ise aileler kendilerini yeşilliklerin ve doğanın kucağında mangallı piknik yapmalarına neden oluyor.Sonbahar’da ise tüm ağaçlar yapraklarını esen rüzgar ile birlikte dökmesine vesile oluyor. Ağaçalardaki yaprakların sararması ve ardından yaprakların yerlere dökülmesi doğada rengarenk görüntülere neden oluyor. İşte tamda Manisa’nın çeşitli doğa harikası yerlerinde benzer görüntülere sahne oluyor. Kendilerini Sonbaharın eşsiz büyüsüne kaptıranlar yerlere dökülen yapraklar üzerinde spor yaparken diğer yanda da yaprakları alıp havalara savurmaları renkli görüntüler oluşturuyor. Ahmet ÜNSAL/Manisa