Jandarma Yüzbaşı Karaer ilk resmi ziyaretini Kaymakam Turan'a yaptı

BATMAN'ın Sason Komando Tabur Komutanlığından Turgutlu Jandarma Bölük Komutanlığına atan Jandarma Yüzbaşı Halim Karaer yeni görevine başladı.


Jandarma Yüzbaşı Karaer ilk resmi ziyaretini Kaymakam Turan'a yaptı

Jandarma Yüzbaşı Karaer ilk resmi ziyaretini Kaymakam Turan'a yaptı

BATMAN'ın Sason Komando Tabur Komutanlığından Turgutlu İlçesi Jandarma Bölük Komutanlığına atanan Jandarma Yüzbaşı Halim Karaer yeni görevine 15 Ağustos Perşembe günü başladı.

Jandarma Bölük Komutanı olarak Turgutlu’da göreve başlayan Jandarma Yüzbaşı Halim Karaer ilk resmi ziyaretini  Turgutlu İlçe Kaymakamı Uğur Turan’a yaptı. Turgutlu Merkez Karakol Komutanı Jandarma Teğmen  Nurettin Yarımçam da ziyarette eşlik etti.

Perşembe günü Turgutlu’dan ayrılacak olan Kaymakam Turan: "Aziz milletimiz için gece gündüz demeden kahramanca görev yapan Kahraman Türk Jandarmasının kıymetli personelleri sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum." dedi

Turan konuşmasında: "Görevden müsaade istemeyi düşünüyorum, gönlüm burada kalacak. Sizleri takip edeceğim, gittiğim yerden desteklemeye devam edeceğim. Yiğitliğinizi, güzelliğinizi ve kahramanlığınızı unutmayacağım. İlçemize hoş geldiniz. Ekibinizle beraber bu ilçede size tebliğ edilen görevleri en güzel şekilde yapacağınıza ve sizden sonrakilere de en güzel şekilde devredeceğinize yürekten inanıyorum. Bugüne kadar da vermiş olduğunuz değerli hizmetleri taktir ile karşılıyorum. Allah gününüzü ve geleceğinizi güzel eylesin. Sizi iyilerle karşılaştırsın. Gelecek olan sayın Kaymakamımız Sayın Ali Yılmaz Beyefendi ile beraber çalışacaksınız Allah nasip ederse. O haftaya katılacak aranıza, Turgutlu Kaymakamlığı görevine başlayacak. Siz şu anda ziyaretime geldiniz nezaket gösterdiniz yakışanı yaptınız. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Beraber yürümeye devam edeceğiz. Şunu söylemek isterim, bugünün yüzü suyu hürmetine Kasaba'da sizden önce görev yapan tüm jandarma personeline bir kaz daha teşekkür ediyorum. Hiç vefasız olmadım, vefalı oldum. Bir selam veren bile benim için çok kıymetliydi. İnsanların hatırı bende çok çok kıymetli. Devletimi çok seviyorum, aziz milletimi çok seviyorum. Aziz milletimiz için gece gündüz demeden kahramanca görev yapan Kahraman Türk Jandarmasının kıymetli personelleri sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Haftaya sizinle başlamak güzeldi. Bir kez daha sizi ve ailenizi tebrik ediyorum." dedi. Doğan ÇİZMECİ