Özel Hatem’de müdürlüğe Dindar Ayindi getirildi

Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek ve Anadolu Lisesi Müdürlüğüne getirilen Dindar Ayindi, topluma faydalı olabilecek öğrenciler yetiştirmenin en büyük amaçları olduğunu söyledi. 


Özel Hatem’de müdürlüğe Dindar Ayindi getirildi

Özel Hatem’de müdürlüğe Dindar Ayindi getirildi

TURGUTLU İlçesinde 2013-2014 eğitim öğretim yılında kapılarını açan Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek ve Anadolu Lisesi Müdürlüğüne getirilen Dindar Ayindi, topluma faydalı olabilecek öğrenciler yetiştirmenin en büyük amaçları olduğunu söyledi. 
Turgutlu Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek ve Anadolu Lisesi’nde 6 yıldır beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan 46 yaşındaki Dindar Ayindi, Özel Hatem Okulları genel idaresinde okul müdürlüğüne getirildi. Turgutlu’da sevilen biri olan Ayindi, daha önce Turgutluspor’un yanı sıra Karşıyaka ve İzmirspor takımlarının alt yapılarında görev yaptı.  
    Ayindi yaptığı açıklamada: “Yeni bir kadroyla farklı eğitim anlayışıyla sorumluluk bilinci en üst seviyede, disiplinli, ahlaklı, kendisine, ailesine, öğretmenlerine ve topluma faydalı olabilecek öğrenciler yetiştirmek en büyük amacımız.” dedi. Nurullah ÇANKAYA