Reklam
Reklam

Güvenlik güçlerine asırlık lezzet 'Arnavut Böreği'

Turgutlu Arnavut Kültür Derneği, ilçeye yeni tayin olan Emniyet Müdürü Harun Tutak ve Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer’i ziyaret ederek Arnavut Böreği ikram etti. 

Reklam
Güvenlik güçlerine asırlık lezzet 'Arnavut Böreği'
22 Eylül 2020 - 14:58

Güvenlik güçlerine asırlık lezzet ‘Arnavut Böreği’

TURGUTLU İlçesinde başarılı faaliyetleriyle adından söz ettiren Arnavut Kültür Derneği, ilçeye yeni tayin olan Emniyet Müdürü Harun Tutak ve Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer’i ziyaret ederek Arnavut Böreği ikram etti. 
    Ziyaretlerde dernek başkanı Eyüp Özbilen’e başkan yardımcısı Bilal Alsaç, yönetim kurulu üyesi İbrahim Gökdere, denetleme kurulu başkanı Muharrem Eryılmaz eşlik etti. Başkan Özbilen ve ekibi, Jandarma Komutanı Karaer ve Emniyet Müdürü Tutak’a, kültürel faaliyetleri hakkında bilgi aktardı. Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Karaer ve Tutak, faaliyetleri hakkında bilgiler aldığı Arnavut Kültür Derneği yönetimine başarılı çalışmalarının devamını diledi. Dernek başkanı Özbilen, göstermiş oldukları ilgi için kendilerine teşekkür ederek, güvenlik güçlerine kazasız belasız görevler diledi. Ziyarette Karaer ve Tutak’a, özenle hazırlanan asırlık lezzet Arnavut böreği ikram edildi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1686 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum