Reklam
Reklam

Güneş ailesinin mutlu günü

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru İsmail Güneş ve Gönül Güneş’in biricik oğulları Muhammed Burak düzenlenen cemiyetle erkekliğe ilk adımı attılar.

Reklam
Güneş ailesinin mutlu günü
21 Haziran 2019 - 14:38 - Güncelleme: 21 Haziran 2019 - 14:54

Güneş ailesinin mutlu günü

TURGUTLU İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru İsmail Güneş ve Gönül Güneş’in biricik oğulları Muhammed Burak düzenlenen cemiyetle erkekliğe ilk adımı attılar.

Güneş çifti, oğulları Muhammed Burak için geçtiğimiz gün Şehitler Mahallesi Gülgün Sokak’ta, Gaffar Okan Parkı önünde cemiyet düzenledi. Cemiyete Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar’ın yanı sıra Güneş ailesinin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı. Yemekli Mevlid-i Şerif’in okutulmasının ardından mehteran gösterileri sunuldu. Etkinlikte davetliler Güneş ailesinin mutluluklarına ortak oldu. Sünnet cemiyetinde tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen İsmail ve Gönül çifti oğullarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür ettiler. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 8988 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum