Reklam
Reklam

Gökkaya'da 21.Geleneksel Deve Güreşi Şenliklerine davet

Reklam
Gökkaya'da 21.Geleneksel Deve Güreşi Şenliklerine davet
11 Mart 2020 - 15:34 - Güncelleme: 13 Mart 2020 - 12:18

Gökkaya'da 21.Geleneksel Deve Güreşi Şenliklerine davet

MANİSA’nın Ahmetli İlçesine bağlı Gökkaya Mahallesinde 21.Geleneksel Deve Güreşi Şenlikleri pazar günü gerçekleştirilecek.
Deve güreşlerinin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirildiği Gökkaya’da 21’inci Geleneksel Deve Güreşi Şenliği Şenlikleri pazar günü gerçekleştirilecek. Muhteşem sahasıyla Gökkaya Arena’da gerçekleştirilecek deve güreşi şenliklerine çok sayıda baş pehlivan deve katılacak. Şenliği Turgutlu, Ahmetli ve çevre il ve ilçelerden çok sayıda vatandaşın takip etmesi bekleniyor.        

Gökkaya Mahallesi Muhtarı Kadir Türker, bütün güreş severleri pazar günü Gökkaya Arenası’na beklediklerini dile getirdi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5291 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum