Reklam
Reklam

Gökhan Yörüyen'in istifası kabul edilmedi

Geçtiğimiz günlerde başkanlık görevlerini bıraktığını açıklayan Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi Başkanı Gökhan Yörüyen’in istifası kabul edilmedi

Reklam
Gökhan Yörüyen'in istifası kabul edilmedi
15 Ekim 2020 - 16:32 - Güncelleme: 15 Ekim 2020 - 16:41

Gökhan Yörüyen’in istifası kabul edilmedi

TURGUTLU İlçesinde, geçtiğimiz günlerde başkanlık görevlerini bıraktığını açıklayan Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi Başkanı Gökhan Yörüyen’in istifası kabul edilmedi. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Ulaş: "İstifa her ne kadar tek taraflı bir tercih ise de üyelerin teveccühü ile göreve seçilen kişilerin görev sürelerini tamamlamasının uygun olduğunu düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Yıllardan beri Turgutlu Şoförler Odası ve Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı görevlerini yürüten Gökhan Yörüyen, pandemi sürecinden kaynaklanan ekonomik sıkıntılar gerekçesiyle 3 Ekim’de başkanlık görevlerinden istifa ettiğini duyurmuştu. Bu karar oda üyelerinde ve kamuoyunda şok etkisi yaratmıştı. Konuyu Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yönetim kurulu üyeleriyle değerlendiren Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Turgutlu Temsilcileri, Yörüyen’in istifasını kabul etmedi.

‘BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞIP HİZMETE DEVAM EDECEĞİNİ UMUT EDİYORUZ’       

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Yönetim Kurılu Turgutlu Temsilcileri adına Faruk Ulaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Gökhan Yörüyen'in geçen haftalar içinde sosyal medyada yapmış olduğu açıklamalar neticesinde üst kuruluş yöneticileri olarak bir açıklama gereksinimi doğmuştur. İstifa her ne kadar tek taraflı bir tercih ise de üyelerin teveccühü ile göreve seçilen kişilerin görev sürelerini tamamlamasının uygun olduğunu düşünüyoruz. Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odasının Yönetim Kurulu, başkan ve başkan vekilinin istifalarını kabul etmemiştir. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Turgutlu Temsilcileri olarak istifaları tasvip etmedik. Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulunun birlik ve beraberlik içerisinde çalışıp üyelerine hizmet etmeye devam edeceğini umut ediyoruz. Görevinde başarılar diliyoruz."

Nurullah ÇANKAYA
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5502 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Şadırvan Meydanı
  2 gün önce
  Efsane Başkan, devam et yoluna
 • Murat Aydın Şen
  1 hafta önce
  Çok isabetli bir karar. Sevilen,sayılan ve çalışkan kişilerin görevde olması bizleri mutlu ediyor...