Reklam

'Gıda Denetim Seferberliği' uygulaması

Tüm yurt genelinde sürdürülen Gıda Denetim Seferberliği uygulamasına hafta sonu olan geçtiğimiz gün de devam edildi.

Reklam
'Gıda Denetim Seferberliği' uygulaması
04 Aralık 2019 - 14:26

Manisa’da ‘Gıda Denetim Seferberliği’ uygulaması

Amaçlarının vatandaşların güvenli gıdalara ulaşmasına yardımcı olmak olduğunu belirten İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, bundan sonraki günlerde de, her zaman olduğu gibi düzenli bir şekilde gıda denetimlerine devam edeceklerini söyledi.

TARIM ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan ve tüm yurt genelinde sürdürülen Gıda Denetim Seferberliği uygulamasına hafta sonu olan geçtiğimiz gün de devam edildi.

Denetimlerin altıncı gününde lokanta, kafeterya ve fastfood gibi işletmelerin denetimleri gerçekleştirildi. Son gün denetimlerine Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Gıda ve Yem Şube Müdürü Hakan Kırmızı’da bizzat katıldı.

Denetim seferberliği süresince İl ve 17 İlçedeki toplam 246 kontrol görevlileriyle denetim faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden İl Müdürü Öztürk, amaçlarının vatandaşların güvenli gıdalara ulaşmasına yardımcı olmak olduğunu belirterek bundan sonraki günlerde de, her zaman olduğu gibi düzenli bir şekilde gıda denetimlerine devam edeceklerini söyledi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 980 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum