Reklam
Reklam

Gençlik Merkezinden dağcılık ve doğa sporları

Turgutlu Şehit Tolga Artug Gençlik Merkezi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü ve Turgedak Spor Kulübü'nün sporcuları, bu Hafta güzel pazar gününü Kemalpaşa Dereköy Tırmanış Bahçesinde faaliyet yaparak geçirdi.

Reklam
Gençlik Merkezinden dağcılık ve doğa sporları
21 Ekim 2020 - 14:36 - Güncelleme: 21 Ekim 2020 - 16:58

Gençlik Merkezinden dağcılık ve doğa sporları
 

TURGUTLU Şehit Tolga Artug Gençlik Merkezi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü ve Turgedak Spor Kulübü'nün sporcuları, bu Hafta güzel pazar gününü Kemalpaşa Dereköy Tırmanış Bahçesinde faaliyet yaparak geçirdi.


 
Yapılan etkinlikle ilgili gazetemize açıklama yapan Gençlik Merkezi Müdürü İsmail Eksür : "Gençlik ve Spor il Müdürü Yunus Öztürk'ün  tırmanış malzemesi ve araç temini katkıları ile gerçekleştirilen faalliyette Eğitmenimiz Mehmet Aktaş ve  12 genç sporcu  ekibimizle sabah 09:00 yola çıkılarak Kemalpaşa Dereköy Tırmanış Bahçesine varışla birlikte yaklaşık 20 dakikalık zor bir patikada ısınma  yürüyüşün ardından muhteşem bir kaya tırmanış duvarında Kaya Tırmanışı-İpli İniş ve Lider Tırmanışı ile aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza emniyet almayı ve taprap tırmanma tecrübesi kazandırdık. Lider Tırmanış çalışmalarımızın başarılı ve hatasız olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir." şeklinde konuştu.


Eksur açıklamasında gençleri Gençlik Merkezi'ne davet ederken, "Gençlik Merkezi olarak bizi mutlu eden ayrı bir durum ise  Dağcılık ve Doğa Sporları alanında başarılı sporcular yetiştirmek ve bu alanda verdiğimiz emeğin karşılığını görüyor olmaktır.
Dağcılık ve Doğa Sporumuzun gerçekleşmesinde bizlere destek olan İl Müdürü Yunus Öztürk beye ve Turgedak Spor Kulübü Başkanı Eğitmeniz Mehmet Aktaş beye çok teşekkür ederiz. 
Bu sportif faaliyet vesilesi ile tüm gençlerimizi Gençlik Merkezimizin ücretsiz Atölye ve Kulüp faaliyetlerine bekliyoruz. Gençler Doğada buluşuyor" ifadelerini kullandı.

Hasan Deniz Çizmeci

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1092 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum