Reklam
Reklam

Gecede ilk organ bağışı müftüden

Reklam
Gecede ilk organ bağışı müftüden
09 Kasım 2015 - 11:21

Gecede ilk organ bağışı müftüden 

AKHİSAR Genç İşadamları Derneği (AKGİAD) öncülüğünde düzenlenen gecede, ilk organ bağışını kentte yeni atanan müftü Yusuf Eviş yaptı. 

Ülke genelinde organ bağışı sıralamasında ikinci sırada olan Manisa'da AKGİAD tarafından 'Bağışla Hayata Bağlan' adıyla gece düzenlendi. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selin Köksal, Akhisar Organ Nakil Koordinatörü Uzman Dr. Hamza Balbal ve Müftü Yusuf Eviş'in konuşmacı olarak katıldığı gecenin moderatörlüğünü televizyon programcısı Engin Akyüz yaptı. Vali Erdoğan Bektaş'ın eşi Esma Bektaş, AK Partili Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve eşi Nergis Hızlı da geceye katıldı. Organ bağışının önemi, dini açıdan herhangi bir sakıncanın bulunup bulunmadığı konuları anlatıldı. Gecede ilk organ bağışını Müftü Yusuf Eviş yaptı. Halk Eğitim Merkezi Seramik Kursu Öğretmeni Berna Özkan ve kursiyerler tarafından hazırlanan kalpli tabaklar ve biblolar protokol üyeleri ile bağışta bulunanlara hediye edildi.  dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3868 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum