Reklam
Reklam

Gazi Ortaokulunda 8.sınıf öğrencilerinin mezuniyet sevinci

Turgutlu Lisesi Konferans Salonunda tertiplenen törende 206 öğrenci mezuniyet diplomalarını aldı.

Reklam
Gazi Ortaokulunda 8.sınıf öğrencilerinin mezuniyet sevinci
12 Haziran 2019 - 11:06 - Güncelleme: 12 Haziran 2019 - 18:15

Gazi Ortaokulunda mezuniyet sevinci

Öğrencilere seslenen okul müdürü Emin Sezgin öğrencilere, "Sizlerden sahip olmanızı istediğimiz üç şey; sağlığınız, mutluluğunuz, ahlaklı ve başarılı olmanızdır." dedi.

TURGUTLU İlçesi'nin sayılı eğitim kurumlarından Turgutlu Gazi Ortaokulu'nda 8. sınıf öğrencileri için yıl sonu mezuniyet töreni tertip edildi. Turgutlu Lisesi Konferans Salonunda tertiplenen törende 206 öğrenci mezuniyet diplomalarını aldı.

4 yıldır geleneksel olarak yapılan mezuniyet törenine mezun olan öğrenciler, veliler, okul öğretmenleri katıldı. 8. sınıf yıl sonu mezuniyet töreninde bir konuşma yapan Okul Müdürü Emin Sezgin öğrencilere, "Sizlerden sahip olmanızı istediğimiz üç şey; sağlığınız, mutluluğunuz, ahlaklı ve başarılı olmanızdır." dedi. Sezgin: "Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız. Kavrayınız ki, muasır medeniyetler seviyesine bizleri taşıyınız. Değerli gençler bütün toplumların ve ulusların umutları güvenceleri genç nesillerdir. Bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder Atatürk, bütün umudum gençliktedir diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. Hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim." diyerek sözlerini tamamladı. Mezuniyet belgelerini alan öğrenciler daha sonra keplerini havaya atarak programın sonunda gönüllerince eğlendiler. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 7896 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum