Reklam
Reklam

Gamalı Köftecisi paket servisle Turgutlu halkının hizmetinde

İşletmeci Şevki Atman, tüm ürünleriyle ve kasap reyonuyla Turgutlu halkına paket servisi olarak hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

Reklam
Gamalı Köftecisi paket servisle Turgutlu halkının hizmetinde
20 Kasım 2020 - 14:48

Gamalı Köftecisi paket servisle Turgutlu halkının hizmetinde

  • İşletmeci Şevki Atman, tüm ürünleriyle ve kasap reyonuyla Turgutlu halkına paket servisi olarak hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.
 
TURGUTLU İlçesinde bir asırdır köftecilikle uğraşan Gamalı Köftecisi, Türkiye’de son günlerde ciddi düzeyde yayılım gösteren koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında geçtiğimiz gün yayımlanan genelgeye göre paket servis hizmetiyle devam edeceğini bildirdi.
            Türkiye’de artan koronavirüs vaka sayıları yeni tedbir kararlarını da beraberinde getirdi. Turgutlu’da da İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun açıklamasında, ilçede bulunan restoran (içkili - içkisiz ayrımı olmaksızın), lokanta, pastane, kafe, kafeterya, dönerci, kokoreççi, çiğ köfteci, çorbacı, tostçu, sandviçci, kahvaltı salonu gibi toplu yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gel- al hizmeti verebilecek şekilde açık olabileceği, restoran, lokanta veya online yemek sipariş firmalarınca saat 20:00’den sonra sadece telefonla ya da online sipariş üzerine paket servis hizmeti verilebileceği belirtilmişti.


Gamalı Köftecisi işletmecisi Şevki Atman yaptığı açıklamada, “Alınan bu karar kapsamında Gamalı Köftecisi olarak Koşukırı ve Bağyurdu'ndaki şubelerimizle, siz değerli Turgutlululara paket servisi olarak, tüm çeşitlerimiz ve kasap reyonumuz ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir telefon kadar yakınız.” dedi.

Bağyurdu ve Koşukırı Mevkii'ndeki şubeleriyle Gamalı Köftecisi, Turgutlu'nun her noktasındaki müşterilerine ürünlerini paket servisle en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyor. Gamalı Köftecisi'ne Koşukırı Merkez - 0236 312 58 68 ve Ankara Asfaltı – Bağyurdu Şube – 0232 880 60 09 ve 0532 173 28 98 numaralarını arayarak sipariş verebilirsiniz.
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1034 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum