Reklam
Reklam

Gamalı Köftecisi'nden Turgutluspor'a çiçekli uğurlama

TURGUTLU İlçesinde Şevki Atman'ın işletmeciliğini yaptığı Gamalı Köftecisi, play - off'ların oynanacağı Antalya'ya giden Turgutluspor'u çiçekle ve alkışlarla uğurladı.

Reklam
Gamalı Köftecisi'nden Turgutluspor'a çiçekli uğurlama
19 Temmuz 2020 - 18:56

Gamalı Köftecisi'nden Turgutluspor'a çiçekli uğurlama

TURGUTLU İlçesinde Şevki Atman'ın işletmeciliğini yaptığı Gamalı Köftecisi personelleri, play - off'ların oynanacağı Antalya'ya giden Turgutluspor'u çiçekle ve alkışlarla uğurladı. İşletmeci Şevki Atman, iş yerine de takımın kırmızı - siyahlı renkleri içeren bayrak astı. 

Gamalı Köftecisinin sosyal medya hesabında yapılan açıklamada: "Turgutluspor'a 2.Lig yolunda play - off'larda başarılar dileriz. İlçemizi başarı ile temsil eden ve 2.Lig yolunda play - off oynamaya hak kazanan Turgutluspor'umuzu, Antalya'ya uğurladık. İnşallah 2.Lig yolunda uğurladığımız Turgutluspor'u 2.Lig'e çıkmış olarak karşılarız. Turgutluspor'a canı gönülden başarılar dileriz. Ailenizin Köftecisi Gamalı..." dedi. 

Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1406 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum