Reklam
Reklam

Fotoğraf Eğitimi Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

Turgutlu Halk Eğitim Merkezi ve Turgutlu Fotoğraf Topluluğu (TURFOT)'un birlikte yürüttüğü 3.dönem fotoğraf eğitimini tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı.

Reklam
Fotoğraf Eğitimi Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı
20 Ocak 2020 - 14:49

Fotoğraf Eğitimi Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

Turgutlu Halk Eğitim Merkezi ve Turgutlu Fotoğraf Topluluğu (TURFOT)'un birlikte yürüttüğü 3.dönem fotoğraf eğitimini tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Halk Eğitim Merkezi ve TURFOT'un birlikte düzenlediği fotoğraf çekimi kursuna başvuran 58 kursiyerden 38'i düzenlenen final gecesiyle sertifikalarına kavuştu.Cumartesi günü Turgutlu Öğretmenevi Restoranı'nda düzenlenen final gecesine Nazilili fotoğraf sanatçıları Hakan ve Şadiye Yaralı'da birer sunum yaptılar. Sertifika gecesinde konuşan kurs eğitmeni fotoğrafçı Erdal Sarıtaş: "Bugüne kadar mezun ettikleri tüm fotoğrafçılık kursiyerleri ile '28 konuda Turgutlu' fotoğraf çalışması yapmayı planladıklarını ilk defa dile getirdi. Ayrıca Erdal Sarıtaş amaçlarının sadece teknik bilgiler öğretmek olmadığını. kendine güvenen sosyal projelerde göre alabilecek kursiyerlerde yetiştirmek olduğunu dile getirdi" 120 saatlik eğitimi tamamlayıp sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere, sertifikalarını Turgutlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu, Turgutlu Öğretmenevi Müdürü Ali Erkoç, Kurs eğitmeni Erdal Sarıtaş, misafir sanatçılar Hakan ve Şadiye Yaralı takdim ettiler. Gecede konuk sanatçılara ve 3 yıldır kurslara yer ve derslik konusunda destek sağlayan Turgutlu Öğretmenevi Müdürü Ali Erkoç'a da plaket verildi.Kursiyerler gece sonunda büyük bir onur yaşadıklarını belirtirken, başta Hayrettin Uslu'ya, kurs eğitmeni Erdal Sarıtaş ve Süleyman Savaş olmak üzere eğitimlerinde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Fotoğrafçılık kursunun 4.dönem eğitiminin Şubat ayında başlayacağı ve kayıt yaptırmak isteyenlerin Turgutlu Halk Eğitim Merkezi'ne müracaat etmeleri gerektiği öğrenildi.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1525 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Ramazan Çalık
  8 ay önce
  Turgutlu Halk Eğitim Merkezi 2.donem fotoğraf kursunu bitirmiş biri olarak fotoğrafa bakış açımı değiştiren ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen Halk eğitim merkezi müdürlüğüne ve kurs hocalarıma sonsuz teşekkürler.
 • Necdet Dilek
  8 ay önce
  Gerçekten çok güzel kurslar emeği geçen herkese teşekkür . Halk eğitim güzel kurslarla başarılı işler yapıyor
 • Uğur UYSAL
  8 ay önce
  Turgutlumuzda böyle güzel kursların açılması çok iyi.rnHalk Eğitim Md.lüğüne bu ve bunun gibi birçok kurs açtığı için teşekkür ederim.
 • MELİH DEMİR
  8 ay önce
  Buradan bu güzel işi yapan herkese çok teşekkürlerimi sunarım.Bu dönem çok istememe rağmen katılamadım aranıza , bir daha ki dönemde ben ve üç arkadaşım aranızda olacağız.Şubat ayında görüşmek üzere.
 • MURAT HOŞÇIRAK
  8 ay önce
  çok güzel bir eğitim olmuş. insanlarının hobilerini bu şeklide eğitimle taçlandırması çok güzel . emeği geçen herkese teşekkürler..