Reklam
Reklam

Engelli çiftin aşkı sınır tanımadı

Demirci ilçesinde yaşayan bedensel engelli Said Arslan, kendisi gibi bedensel engelli Arzu Karataş'a sürpriz evlilik teklifi yaptı. Arslan (27), dört yıl önce tanıştığı Karataş (27) ile yaşamını birleştirme kararı aldı.

Reklam
Engelli çiftin aşkı sınır tanımadı
14 Temmuz 2020 - 15:44
Manisa'da engelli çiftin aşkı sınır tanımadı

MANİSA'nın Demirci ilçesinde yaşayan bedensel engelli Said Arslan, kendisi gibi bedensel engelli Arzu Karataş'a sürpriz evlilik teklifi yaptı. Arslan (27), dört yıl önce tanıştığı Karataş (27) ile yaşamını birleştirme kararı aldı. Karataş'a evlenme teklifini sürpriz bir şekilde yapmak isteyen Arslan, bu konuda arkadaşlarından yardım istedi.

Arzu Karataş'ı gezme bahanesiyle Akdere Mahallesi'ne çağıran Arslan, Karataş'ı elinde çiçekler, balon ve yüzükle karşıladı. Said Arslan, "Benimle evlenir misin" yazılı pankart önünde evlenme teklifinde bulundu. Teklifi kabul eden Karataş, duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Said Arslan gazetecilere, doğuştan bedensel engelli olduğunu ancak yaşama sıkı sıkıya bağlı olduğunu anlattı.

Sevginin ve aşkın engel tanımayacağını herkese göstermek istediklerini belirten Arslan, "Farklılıklarımız bizim zenginliğimiz. Bu yüzden bir ömür Arzu ile birlikte yaşlanmaya karar verdik." dedi. (AA)

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3734 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum