Reklam
Reklam

En iyisi sen bir tatile çık Kemal Efendi

Reklam
Reklam
En iyisi sen bir tatile çık Kemal Efendi
03 Nisan 2018 - 10:31 - Güncelleme: 14 Nisan 2018 - 09:41

En iyisi sen bir tatile çık Kemal Efendi

Merkez nüfusu 150 bin olan Turgutlu ilçesinde dün deyim yerinde ise ‘bir facia yaşandı’.

Pazar günü basına yapılan açıklamada; “MASKİ'DEN ÖNEMLİ DUYURU

"Turgutlu ilçemizde İzmir Ankara asfaltı üzerinde yapımı devam eden kavşak projesi kapsamında içme suyu isale hattında yapılacak olan deplase çalışması nedeniyle 02.04.2018 Pazartesi günü (yarın) 07:00-19:00 saatleri arasında; Acarlar, Albayrak, Altay, Atatürk, Bozkurt, Cumhuriyet, İstasyonaltı, Kurtuluş, Mustafa Kemal, Özyurt, Şehitler, Subaşı, Turgutlar, Turan, Yedieylül, Yenimahalle, Yıldırım, Yılmazlar ve Yiğitler mahallelerinde su kesintisi yaşanacaktır. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirleri alması önemle rica olunur." İfadeleri yer aldı.

Buraya kadar tamam. Yapılacak hizmet için katlanacağız”.Gülü seven dikenine katlanır.”Buna da dediğimiz bir şey yok. Millet ona göre önlemini aldı.Ancak akşam saatler 19.00 ‘u  gösterdiğinde  su yok. Saatler ilerledi. Yine su yok. Yetkililerden yine açıklama geldi.’Bir saat kadar sular gelecek’ diye. Yine saatler ilerledi. Su yok.

Millet ‘çıldırma ‘noktasına geldi. Mevlütlerde, kahvehanelerde , cafelerde muhabbet ‘su.su.su.’

Vatandaşın lafı : ‘Yetklilere ulaşmaya çalışıyoruz ,yanıt veren yok.’ Yani vatandaşa hizmet vaad eden yönetim/yönetici telefonlara çıkmıyor.  Sosyal medya  aldı başını gidiyor…

Bu sabah yine gazetenin telefonları susmuyor. Yılmazlar Mahallesinde ‘su yok’.Maski yetkilisini arıyoruz telefona bakan yok.

Kemal efendi sen bunu beceremedin.

Sen krizi yönetemedin.Turgutlulu vatandaşı kaderleriye yüz yüze bıraktın.

Olmadı. Cengiz Başkanımı, Çoşkun Müdürümü, Turgay Başkanımı çok zor durumda bıraktın.

En iyisi sen bir tatile çık Kemal Efendi.

Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 6457 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa Arslan
    2 yıl önce
    Zaten o koordinatör diye turgutlu'ya gönderdikleri kemal adlı kişi, Turgutlu'yu mahvetmeye gelmiş..Ogeldikten sonra MASKİ'NİN BÜTÜN İŞLERİNDE AKSAMA MEYDANA GELDİ.. Eğer mümkünse tatile çıkmasın, geri gelmemek üzeri gitsin.