Reklam
Reklam
Reklam

Emniyetten vatandaşlara uyarı

Reklam
Emniyetten vatandaşlara uyarı
02 Ekim 2017 - 18:04

Emniyetten vatandaşlara uyarı

MANİSA'nın Sarıgöl ilçesindeki Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçenin çeşitli yerlerine vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla uyarıcı broşürler astı.

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dükkan, kahvehane, belediye, Hükumet Konağı ve bazı okulların camına 'Çevrenizdeki olaylara gözünüzü kapatmayın' yazılı afiş astı. Sarıgöl İlçe Emniyet Müdür Vekili Seydi Kazez, bütün vatandaşlardan asayişin sağlanması için destek beklediklerini söyleyerek "Çevremizdeki olaylara gözümüzü kapatmayalım. Olay anında yapılacak bir  ihbar, polisin zamanında olay yerine gitmesini sağlayacağından faillerin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesini kolaylaştırır. Suç işlemesi muhtemel şahısların yakalanarak olayların meydana gelmeden önlenmesini ve olay sayılarının azalmasını hedefliyoruz. Halkın can ve mal güvenliğinin korunmasına daha etkin ve verimli katkı sağlayacak. Bu nedenle çevreye uyarı amaçlı astırdığımız afiş ve broşürlerde aynı zamanda vatandaşlarımızı uyuşturucu, dolandırıcılara karşı, ev ve iş yeri güvenliği için de uyarıyoruz. Vatandaşlarımız gördükleri şüpheli durumları mutlaka polis ihbar hattı 155'e bildirmeli" dedi. dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 9279 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum