Reklam
Reklam

Emniyet Müdürü Tutak ve Jandarma Komutanı Karaer'den Yankı'ya ziyaret

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, Turgutlu’nun en eski gazeteleri olan Yankı Gazetesi ve Turgutlu Postası gazetelerinin bulunduğu irtibat büromuza ziyarette bulundular. 

Reklam
Emniyet Müdürü Tutak ve Jandarma Komutanı Karaer'den Yankı'ya ziyaret
12 Ocak 2021 - 15:49

Emniyet Müdürü Tutak ve Jandarma Komutanı Karaer’den Yankı’ya ziyaret

TURGUTLU İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, Turgutlu’nun en eski gazeteleri olan Yankı Gazetesi ve Turgutlu Postası gazetelerinin bulunduğu irtibat büromuza ziyarette bulundular. 


Emniyet Müdürü Harun Tutak ve Jandarma Komutanı Halim Karaer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Yankı Gazetesini ziyaret ettiler. Ziyarette muhabirlerimiz ile görüşen Tutak ve Karaer, Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak başarılar diledi. Ziyarette ayrıca gündeme dair bilgi alışverişinde bulunuldu. Tutak ve Karaer yaptıkları açıklamada: “Halkın huzur ve güven ortamının sağlanmasında üstlendiğimiz görevi en iyi şekilde yapma gayretindeyiz. Vatandaşlarımızdan gelen ihbarları da önemsiyor, gördükleri her türlü olumsuzluğu 112 Acil Çağrı Merkezine, Alo 155 Polis ve Alo 156 Jandarma hatlarına bildirmelerini bekliyoruz. Yaptığımız çalışmaları yakından takip ederek kamuoyuna duyurulmasına katkıda bulunan siz değerli basın mensuplarının da görevlerini özveriyle yerine getirdiğinize şahit oluyoruz. Çalışmalarınızdan dolayı tüm basın mensuplarını kutluyoruz.” dediler. 

Yankı Gazetesi muhabirleri, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek ilçenin huzuru ve refahı için yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1122 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum