Reklam

Eğitimci-Yazar Mikail Okumuş, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Eğitimci-Yazar Mikail Okumuş Manisa Turgutlu Suat Akıncı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine “ Namazın Ruhsal ve Fiziksel Faydaları “ konulu konferans verdi.

Reklam
Eğitimci-Yazar Mikail Okumuş, Öğrencilerle Bir Araya Geldi
20 Aralık 2019 - 09:39 - Güncelleme: 22 Aralık 2019 - 22:05

Eğitimci-Yazar Mikail Okumuş, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Eğitimci-Yazar Mikail Okumuş Manisa Turgutlu Suat Akıncı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine “ Namazın Ruhsal ve Fiziksel Faydaları “ konulu konferans verdi. Mikail Okumuş konuşmasında: “Yetiştirme yurtlarında kaldığını, hayatta çok büyük sıkıntılar çektiğini, ancak öğretmenleri sayesinde kitap okuma alışkanlığı kazandığını belirtti. Okumuş; “Hayata tutunma ve başarılı olmam kitap okuma ve namaz ile gerçekleştirdim “ dedi.
 Özellikle namazın öneminden bahseden yazar Okumuş, “Namazın ruhsal ve fiziksel pek çok faydalarının olduğunu, namaz kılan insanlarda eklem romatizması, sindirim sistemi sorunları, ruhsal sıkıntılar daha az görüldüğünü, aidiyet sorunu, belirsizlik ve umutsuzluğu ortadan kalktığı ve insanlar hayata daha olumlu baktığını “ belirtti.
Konuşmasının ardından öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Okumuş, Turgutlu’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve karşısında ilgili öğrencilerin bulunmasından duyduğu memnuniyeti belirtti. Konferansı ilgiyle dinleyen öğrenciler yazarın  "Seccadem Beni Özler mi?" kitabını imzalattılar.
Okulu müdürü Mustafa Demirarslan, yazar Mikail Okumuş’a hediye takdim etti ve teşriflerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Haber Merkezi


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3070 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum