Eğitim yardımları sahiplerine ulaştı
Reklam

Eğitim yardımları sahiplerine ulaştı

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere bu eğitim öğretim yılında da ayakkabı ve kıyafet yardımı yapıldı.

Reklam
03 Ekim 2018 - 17:09 - Güncelleme: 07 Ekim 2018 - 00:04

Eğitim yardımları sahiplerine ulaştı

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere bu eğitim öğretim yılında da ayakkabı ve kıyafet yardımı yapıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından odaya gönderilen 40 bin liralık eğitim yardımı; ayakkabı ve kıyafet olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Eğitime desteğimiz sürecek

Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, sosyal sorumluluk gereği kurum olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmeyi her yıl geleneksel hale getirdiklerini belirterek bu yılda bine yakın öğrenciye yardımda bulunduklarını söyledi. Aydın, “Birliğimiz finansörlüğünde müdürlerimiz aracılığıyla yaptığımız dağıtımlar sırasında öğrencilerin gözlerinde gördüğümüz ışık, yüzündeki mutluluk bizleri çok mutlu etti. Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize başarı, ülkemize de hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Haber Merkezi
Bu haber 1676 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ömer
    8 ay önce
    İyilikte yarışan yardımseverler bu fotoğraftaki çocukların görüntüsünün aksine huzur bulup mutlu olmuşlardır. Yapılan iyilik yaptığını söylediğin zamana kadar geçerlidir. Yapılan güzelliği bu fotoğraf heba etmiş. Çocukların fotoğrafta yüzlerini gösterecek şekilde paylaşılması etik değil. Fotoğrafta yer alan eğitimcilere ise söylenecek tek kelime yok!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sel suları 2 traktörü yuttu
Sel suları 2 traktörü yuttu
Dev yayın balığı şaşırttı
Dev yayın balığı şaşırttı