Reklam
Reklam
Reklam

Ege Redüktör 2018 Plast Eurasia İstanbul Fuarı'nda

Ege Redüktör 2018 Plast Eurasia Fuarı’nda

Reklam
Ege Redüktör 2018 Plast Eurasia İstanbul Fuarı'nda
06 Aralık 2018 - 15:30 - Güncelleme: 07 Aralık 2018 - 18:14

Ege Redüktör 2018 Plast Eurasia Fuarı’nda

Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi’nde hizmet veren Ege Redüktör, katılımcı olarak yer aldığı Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nda müşterilerinin büyük ilgisiyle karşılaşırken, firmanın genel müdürü İsmail Ulcay Ege Redüktör ailesi olarak 2019 yılı ve sonrasında Avrasya bölgesi ile ilgili fuarlara katılımcı olmak istediklerini dile getirdi.

TURGUTLU İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Ege Redüktör Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 5-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 28.si düzenlenen Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na katıldı. Ege Redüktör’ün özellikle bu yıl seri imalatına geçtiği yeni tip extruder şanzımanlar ve monoblok gövdeli redüktörler müşterilerden ilgi gördü.

Firma Genel Müdürü İsmail Ulcay, Plast Eurasia fuarının firma ve ülke ekonomisine katkıları hakkında bilgi aktardı. Fuara iştirak eden birçok yabancı firmanın olduğunu belirten firma Makine Mühendisi İsmail Ulcay, yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin, Fas, Tunus, Yunanistan, İran ve Lübnan ülkelerinden ağırlıklı olduğunu söyledi. Ulcay: “Fuar yabancı ve yerli sanayiyi bir araya getiren faydalı bir fuar. Ülkenin ekonomi gücünü arttıran, ihracata teşvik veren bir fuar organizasyonuna katıldık.” dedi.

Fuar katılımı ile yarattığı ticaret hacmini arttırarak 2019’da da bu gücünü korumaya devam etmek istediğini belirten Ulcay: “Plastik ve geri dönüşüm sanayisinde kullanılacak olan yeni dizaynı ile üretime geçilen; yatık paralel milli ekstruder Redüktörler ile monoblok redüktörlerimizi tüm katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşmuştur. Ege Redüktör ailesi olarak; 2019 yılı ve sonrasında Avrasya bölgesi ile ilgili fuarlara katılımcı olmak istiyoruz. Her sene olduğu gibi yine 4.salonda aynı yerimizde fuar katılımımızı gerçekleştirdik ve tüm ürünlerimizi çalışır şekilde ziyaretçilerimizle buluşturduk. Bu yıl seri imalata geçtiğimiz yeni tip extruder şanzımanlarımızın ve monoblok gövdeli redüktörlerimizin müşterilerimizden beklediğimiz ilgiyi görmesi bizler için sevindiriciydi.” şeklinde konuştu. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3017 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum