Reklam

Dr. Hasyiğit: 'Korona vakaları Turgutlu'da son günlerde artış gösterdi'

"Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız. Evde Kal Turgutlu !!!"

Reklam
Dr. Hasyiğit: 'Korona vakaları Turgutlu'da son günlerde artış gösterdi'
17 Mayıs 2020 - 14:51 - Güncelleme: 17 Mayıs 2020 - 15:08

Dr. Hasyiğit: 'Korona vakaları Turgutlu'da son günlerde artış gösterdi'
 
TURGUTLU İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit, yeni tip koronavirüs (covid-19) vakalarının son günlerde Turgutlu'da artış gösterdiğini belirterek, "Vatandaşlarımıza düşen görev, sosyal mesafeyi korumak, maske takmak ve mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamak." dedi.
            İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit yaptığı açıklamada: "Covid-19 (korona) vakalarımız Turgutlu İlçesi olarak son günlerde artış göstermiştir. Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak filyasyon ekiplerimiz canla başla gece - gündüz, hafta sonu demeden elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere düşen ise sosyal mesafeyi korumak ve maske takmak, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamak. Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız. Evde Kal Turgutlu !!!" ifadelerine yer verdi. Nurullah ÇANKAYA
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum