Reklam
Reklam
Reklam

Denizli'den gelen 11 kişilik dilencilik çetesi çökertildi

Reklam
Denizli'den gelen 11 kişilik dilencilik çetesi çökertildi
16 Aralık 2019 - 00:45 - Güncelleme: 18 Aralık 2019 - 01:23

Emniyet ve Zabıtadan Dilenci Operasyonu

Denizli'den gelen 11 kişilik dilencilik çetesini çökertildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Manisa emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle Denizli’nin Çivril ilçesinden Manisa’ya dilenmek için gelen bir dilenci şebekesini çökertti. İçlerinde 9 tane çocuğun bulunduğu kadın ağırlıklı dilencileri vatandaşların ihbarıyla yakaladıklarını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına kadınların çocuklarıyla birlikte dilencilik yaptığı yönünde ihbar telefonu geldi. Durumu Manisa Emniyet Müdürlüğüne bildiren Büyükşehir Zabıtası, Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle Denizli’nin Çivril ilçesinden Manisa’ya dilencilik yapmak için geldikleri tespit edilen 11 kişilik dilencilik çetesini çökertti. Yakalanan dilenciler işlemleri yapılmak üzere Manisa Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Halkın manevi duygularını istismar eden bu tür kişilere itibar edilmemesini isteyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, duyarlılık göstererek, dilencileri ihbar eden vatandaşlara teşekkür etti.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2457 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum