Reklam

Demirel Sokak'ta değişim zamanı

Hava koşulları uygun olursa çalışmanın bir ay içinde bitirilmesi hedefleniyor

Reklam
Demirel Sokak'ta değişim zamanı
04 Ekim 2019 - 08:22 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 16:27

Demirel Sokak'ta değişim zamanı

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde şehrin dört bir yanında yol yenileme ve tadilat çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi Demirel Sokak'taa yenileme çalışmalarına başladı. Yol kaldırma çalışmalarının bitmesinin ardından dolgu ve parke taşı döşemesine başlanılacak.

Gerek şehir içi, gerekse kırsal mahallelerde yol yenileme çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi, çalışmalar kapsamında şehrin işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi Türkmen Yolu’nda yenileme çalışmalarını tamamladı.  

Cumhuriyet Mahallesinde birçok sokakta yenileme çalışmalarının tamamlandığını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: "Cumhuriyet Mahallesi’nde zemini bozuk ve kullanımı zor sokaklar olan Demirel Sokak birinci etabı ile Şehit Ahmet Yağız Sokak’ta yenileme çalışmalarını tamamladık ve bu sokakları kullanıma açtık. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şimdi de işlek sokaklardan biri olan, birinci kısmı tamamlanan  Demirel Sokak'ın 2. etabına bu sabah başladı. Yol kaldırma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte dolgu ve akabinde parke taşı döşemesi gerçekleştirerek Demirel Sokak 2. etabı hava koşulları uygun olması halinde bir ay içinde bitirilmesi hedefleniyor." dedi. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2596 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ahmet
    7 ay önce
    Demirel sokağı yeniliyorsunuzda Mustafa kemal mahallesinden haberiniz varmı daha kaldırımlarımız bile belli değil yollar toprak Cumhuriyeti yenilemeye devam. Sizin yaptığınz binanın dışını boyamak ama içi çürük...