Reklam

Çiçek satıcıları Sevgililer Günü'nü bekliyor

Turgutlulu çiçek satıcıları 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yaşanması beklenen yoğunluktan umutlular.

Reklam
Çiçek satıcıları Sevgililer Günü'nü bekliyor
11 Şubat 2017 - 22:49

Çiçek satıcıları Sevgililer Günü'nü bekliyor

GEÇTİĞİMİZ günlerde işlerindeki aşırı düşüşten dert yanan Turgutlulu çiçek satıcıları 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yaşanması beklenen yoğunluktan umutlular. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü ve yılbaşı gibi özel günlerde çiçek satışlarının arttığını belirten çiçekçi esnafından Sait Işık, çiçekçilerin 14 Şubat’a ayrı bir önem atfettiğini söyledi. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel hediyelik eşyalar hazırladıklarını ve müşterilerini beklediklerini dile getirdi.

            Müşterilerinden 14 Şubat sevgililer Günü’ne özel sipariş aldıklarını da belirten Aşık, son güne kadar satışların artarak devam etmesini beklediklerinin ilave etti.

Ayrıca Aşık, "Her bütçeye göre çiçek ve hediyelik eşyalarımız var.14 Şubat’ta en çok canlı gül satılıyor. " diyerek bu sene seraların çökmesi ve dışardan gül ithal edilmek zorunda kalındığı için fiyatların geçen seneye göre daha yüksek olacağını ve yaklaşık 10 lira olmasını beklediklerini” ifade etti. Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 8310 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum