Reklam
Reklam

CHP'li Vekil Manisa'da işçilerle harmandalı oynayıp, halay çekti

Reklam
CHP'li Vekil Manisa'da işçilerle harmandalı oynayıp, halay çekti
01 Mayıs 2019 - 15:42 - Güncelleme: 01 Mayıs 2019 - 15:50

CHP’li Vekil Manisa'da işçilerle harmandalı oynayıp, halay çekti

 

MANİSA'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, coşkuyla kutlandı. İşçiler, halay ve türkülerle gönüllerince eğlendi.

Manisa'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, birçok sendikanın, siyasi partinin ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla kutlandı. Saat 11.00'de tarihi Sultan Camisi'nin önünde toplanmaya başlayan kalabalık, polis tarafından aranarak alana alındı. Sendikaların, siyasi partiler ile sivil toplum örgütlerinin üyelerinin yanlarında getirdikleri pankartlar ile dövizler tek tek incelendi. Emek ve Dayanışma Platformu tarafından düzenlenen yürüyüşe, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen de destek verdi. CHP'li Başevirgen ve yürüyüşe katılanlar, yol boyunca zaman zaman birlikte halay çekti.

“Alın terinin rengi yoktur! Bizler sadece 1 Mayıs’ta değil her zaman işçilerimizin ve emeğin yanındayız! Diye konuşan CHP Manisa Milletvekili Başevirgen  “Manisa Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İl Başkanımız Semih Balaban, ilçe başkanlarımız ve tüm Manisa Örgütümüz ile birlikte Manisa Emek ve Dayanışma Platformunun düzenlediği 1 Mayıs etkinliğine katıldık! Yaşasın Dayanışma! Yaşasın Devrim! Yaşasın devrimci 1 Mayıs!” dedi. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2762 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum