Reklam
Reklam

CHP'de Fatma Karagöz adaylığını açıkladı

Reklam
07 Aralık 2019 - 15:29 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 11:46

CHP'de Fatma Karagöz adaylığını açıkladı

Geniş bir katılımın olduğu basın toplantısında konuşan başkan adayı Fatma Karagöz: "Ben ve ekibimiz, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Yönetimine adayız. Çıktığımız bu yolda hedefimiz, önümüzdeki süreçte, partimizin ilke ve esaslarına dayalı, çoğulcu, demokratik, halkçı ve cumhuriyetçi anlayışla, partimizin yerel seçimlerdeki başarısını, Belediyemizle birlikte genel seçimlere taşıyıp, halkımızın gönlüne girerek, Turgutlu’muzu hak ettiği, özlediği yarınlara hep birlikte taşımak olacaktır." dedi. 

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı, 22 Aralık Pazar günü yapılacak olan kongreye hazırlanıyor. Yeni ilçe başkanı ve yeni yönetimin belirleneceği kongre öncesinde Fatma Karagöz ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına CHP İlçe Başkanı Orhan Eratıcı, başkan adayı Fatma Karagöz'ün yönetim kurulu listesinde yer alan isimler ve partililer katıldı. İlçe Başkanı Eratıcı, çıktığı yolda Karagöz'e başarılar diledi. Açıklamaya katılan bir diğer başkan adayı Hasan Ayma, Karagöz'e çiçek vererek adaylığının hayırlı olmasını diledi. 

İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Fatma Karagöz: "Uzun yılların ardından, büyük bir katılımla, sorunsuz, birliktelik içinde bir delege seçimi gerçekleştirdik. 22 Aralık günü Ege'nin parlayan yıldızı, çok önemli değerlere sahip ilçemizin Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı seçimi yapılacaktır.  Ben ve ekibimiz, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Yönetimine adayız. Çıktığımız bu yolda hedefimiz, önümüzdeki süreçte, partimizin ilke ve esaslarına dayalı, çoğulcu, demokratik, halkçı ve cumhuriyetçi anlayışla, partimizin yerel seçimlerdeki başarısını, Belediyemizle birlikte genel seçimlere taşıyıp, halkımızın gönlüne girerek, Turgutlu’muzu hak ettiği, özlediği yarınlara hep birlikte taşımak olacaktır.

Hedeflediğimiz bu yolda, toplumun her alanında etkin ve söz sahibi olmasını amaçladığımız kadınlarımızın, işçilerimizin, köylülerimizin, gençlerimizin ve emekçi halkımızın dahil olduğu büyük örgütlenmeyi gerçekleştirmek için buradayız. Ve diyoruz ki: "Her şey birlikte güzel." dedi.

Karagöz'ün yönetim kurulu listesi ise şu isimlerden oluşuyor: 

Mehmet Gülbenli, Hüseyin Tekin, Abdullah Köybulan, Seyyide Gülsolan, Ayşe Avkan, Onur Bircan, Aydın İmir, Nazliye Yerlikaya, Akif Kopçacı, Hikmet Altun, Süleyman Kıvanç, Hamza Çevik, Şule Kolay, Hatice Ekin, Sibel Karaerler, Bekir Bekcan. 

FATMA KARAGÖZ KİMDİR?

1961 yılında Turgutlu Musalar Yeniköy’de dünyaya geldi. İlkokulu köyümde bitirdi. Ortaokulu Turgutlu’da liseyi Manisa Öğretmen Lisesi’nde okudu. Çukurova Üniversitesi Makina Mühendisliği’nden ayrıldı. 1983 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde devlet memuru olarak göreve başladı. 1987-1990 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştı. 1990 yılında memleketi Turgutlu’da Belediye de göreve başladı. Personel Müdürlüğü yaptığı dönemde Belediye encümeninde yer aldı. Belediye meclisinde zabıt katipliği yaptı . 2003 yılında personel müdürlüğünden emekliye ayrıldı. 

Aktif devlet memurluğu sona erince Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu. Parti ilçe yönetiminde bulundu. Bu sırada eğitim sekreteri olarak görev aldı. Cumhuriyet Halk Partisi parti okulu eğitimlerine katıldı. Partinin sertifikalı eğitmeni. Evli, 2 çocuk annesi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3729 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum