Reklam

Çetin Akın: 31 Mart gecesinde haramilerin saltanatı bitiyor (VİDEO)

Çetin Akın: "Turgay Şirin, 37 tane köyden mahalleye dönüşen mahallelerin ve iki tane beldemizin ne kadar malını sattın? Kaç paraya sattın?" diye sordu.

Reklam
30 Mart 2019 - 13:27 - Güncelleme: 30 Mart 2019 - 14:17

Çetin Akın: 31 Mart gecesinde haramilerin saltanatı bitiyor

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın son mitingini dün gece Acarlar Mahallesi Göçmen Kahveleri alanında yaptı. Akın: "Turgay Şirin, 37 tane köyden mahalleye dönüşen mahallelerin ve iki tane beldemizin ne kadar malını sattın? Kaç paraya sattın?" diye sordu.

Akın'ın miting alanında yaptığı konuşmadan bir satırbaşı şu şekilde: "Sorduğum hiçbir sorunun cevabını alamadım ama sormaya devam edeceğim. Demagoji yapıyorlar, başka hiçbir şey yapmıyorlar.  Turgay Şirin, 37 tane köyden mahalleye dönüşen mahallelerin ve iki tane beldemizin ne kadar malını sattın? Kaç paraya sattın? Turgutlu Belediyesinin borcu ne kadar? 2014’te seçimi kazandığında kaç tane AK Partili genci evine ağlayarak, işinden edip gönderdin? Makam araban varken niye makam arabası kiraladın ve kaç para ödedin? Vatandaşının yanına gidip bir çay bile içmedin son 2 aydır Turgutlu’ya 100 bin kişiye mesaj atıyorsun. Bu mesajların parasını cebinden mi ödüyorsun? Çok zor sorular sormuyorum arkadaşlar. Son 5 yılda verilen 2300 inşaat ruhsatından kimleri zengin ettin? Kaç para aldın? Bunları sormak hakkımız değil mi? Sizlerin paranızın nereye gittiğini bilme hakkınız yok mu? 31 şehir meclisi üyesi adayımız ve Çetin Akın da dahil olmak üzere mal beyanlarını verdik. Bizde siyaseten zenginleşme olmayacak diyoruz. Şeffaf belediyecilik yapacağız diyoruz. Size hesap vereceğiz diyoruz. Belediye yaptığım bütün ihaleleri halkım bilecek. Siz niye bunları yapamadınız? Hani dürüsttük? Turgutlu’da bu haramilerin dönemini bitiriyorum. 31 Mart gecesinde haramilerin saltanatı bitiyor. O yüzden kumpaslar, aramıza nifak sokmalar. Organizedeki işleri de biliyorsunuz.”

Atatürk Bulvarında yaptığı Çetin Akın’a kortej yürüyüşüne İzmir CHP Milletvekili Kani Beko, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ile Millet İttifakı üyeleri ve vatandaşlar eşlik etti. Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan yürüyüşte vatandaşlarla sık sık fotoğraf çektiren Akın, kadınlara da çiçek dağıttı. Havai fişekler, meşaleler ve volkanlarla vatandaşlar görsel şölen yaşattı. TUNCEL YILMAZ  

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2578 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum